Office interiér prezentačnej miestnosti

V novom projekte komerčného interiéru sme plynulo spojili 3 rôzne funkcie v jednej miestnosti industriálnej budovy, s dôrazom na históriu, s ktorou je firma spätá. Multifunkčná miestnosť pozostáva z troch zón: prezentačnej, oddychovej a zóny pre catering.

Priestor je vizuálne prepojený akustickým dizajnovým podhľadom, ktorý upúta svojím vlnitým tvarovaním na prvý pohľad. Výber prvkov mobiliáru je založený
na súhre jednoduchých a odolných materiálov ako kov, či masívne drevo. Princíp odolnosti materiálov je doplnený zemitými farbami vybraných látok od béžových odtieňov závesov po terakotovú farbu čalúnených stoličiek v prezentačnej zóne. Výrazná grafika steny, ktorá vychádza z filozofie konceptu je príjemným kontrastom miestnosti.

Neformálnu oddychovú zónu tvoria zelené čalúnené kreslá spolu s masívnym konferenčným stolíkom na kruhovom koberci. Zóna pre catering pozostáva z antracitových barových stolov spolu s vybranými prvkami z kovu a masívneho dreva.

Zelená stena, zeleň vo vysokých kvetináčoch či menšie izbové rastliny doslova oživujú miestnosť a sú neoddeliteľnou súčasťou návrhu.